Zostań wolontariuszem i zdobądź cenne doświadczenie

Chcesz być częścią wielkiej imprezy i pomóc przy organizacji międzynarodowego kongresu?
Zgłoś się!

Forum Prawo dla Rozwoju to prestiżowe wydarzenie. Kongres poświęcony polskiej legislacji jest jedną z najważniejszych tego typu imprez w kraju. Przez dwa dni w krakowskim ICE Congress Centre eksperci z zakresu biznesu, prawa, gospodarki i ekonomii będą prowadzić debaty na temat dobrych dla rozwoju kraju zmian w przepisach. W programie imprezy znalazło się ponad 20 paneli dyskusyjnych dotyczących bezpieczeństwa, gospodarki i wartości. Odbędą się również dwie sesje plenarne. Podczas pierwszej wystąpi Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Drugiego dnia będzie można wysłuchać Marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego.

W czasie dwóch dni imprezy, 5 i 6 października setki osób będą pracowały nad tym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Możesz dołączyć do tego zespołu! Zadaniem wolontariuszy będzie obsługa gości Forum i panelistów, sporządzanie notatek z dyskusji i formułowanie podsumowań oraz wniosków z debat. Wolontariusze będą mieli możliwość przyjrzenia się od wewnątrz, jak wygląda praca nad tak dużym i prestiżowym wydarzeniem.

Jeśli chcesz zdobyć cenne doświadczenie przy obsłudze tego typu imprezy i masz ukończone 18 lat – zgłoś się już teraz!

Forum odbędzie się 5 i 6 października w ICE Kraków Congress Centre.

Wolontariuszom zapewniamy posiłek, certyfikat poświadczający udział w imprezie, możliwość spotkania z wieloma ekspertami, gadżety promocyjne.